Znamení zvěrokruhu

1. BLÍŽENCI – jsou lidé s velkým intelektem. Mají výrazně matematické, jazykové a umělecké sklony. Jsou náladoví, potřebují neustále společnost, těžko snášejí samotu.

2. RAK - jsou citliví , jemní a osamělí . Bývají obdařeni bohatou fantazií a velkou bojovností. Raci jsou ideální partnery do života, protože jsou věrní a milují své blízké. Na raky se můžete vždy spolehnout, nenechají vás nikdy v úzkých.

3. LEV – Lidé ve znamení lva mají hodně sebevědomí, ctižádosti a rádi jsou středem pozornosti. Mezi nejčastější lví vlastnosti patří panovačnost, štědrost, velkorysost. Na vedoucích místech jsou oblíbeni pro svoji štědrost a ohleduplnost.

4. PANNA - Panny velmi rády hledají co nejjednodušší cesty a nejlepší řešení každého problému. Milují pořádek a přesnost. Dávají přednost odpovědnosti před city. To co nelze pojmout rozumem a smysly, odsuzují.

5. VÁHY - Váhy potřebují nezávislost a svobodu, osaměle však žít nedovedou. Váhy nemají potřebu vlastnit a ovládat, milují soulad a harmonii. Lidé narozeni v tomto znamení jsou nadáni v uměleckých oborech.

6. ŠTÍR – Štíři bývají energičtí, nezávislí, rozhodní, někdy však velmi nedůvěřiví. Život štíra je velkým bojištěm , neboť se snaží dosáhnout velkých cílů.Štíři mívají štěstí v lásce a jsou spolehliví partneři.

7. STŘELEC –Citoví život střelců je velmi bohatý, velice důležitá pro ně je duševní svoboda a nezávislost. Střelci bývají zaměstnáni v různých oblastech sociálních a náboženských, nezřídka obdařeni jasnovidnými schopnosmi.

8. KOZOROH – Vlastnostmi kozoroha jsou klid, šetrnost, odpovědnost, zdrženlivost a smysl pro organizaci. Lidé pod vlivem tohoto znamení mají ohromný smysl pro humor a zpestřují tím život všem v jejich blízkosti.

9. VODNÁŘ – Hlavním vlastnostmi vodnářů je tolerance, nezávislost a originalita, čímž si velmi snadno získávají přátelé. Pro vodnáře však touha po nezávislosti vede často k osamělosti, neboť jejich nejlepší společností jsou jejich myšlenky. Toto znamení předurčuje pro vědeckou dráhu a badatelství.

10. RYBY – Základní vlastnosti ryb jsou intuice, obětavost, citlivost k potřebám druhých. Často bývají snílky. Tyto vlastnosti je předurčují pro povolání pečovatelek a zdravotníků.Na ryby se můžete spolehnout. Jsou věrnými partnery a své přátelé nikdy neopouští.

11. BERAN – Berani jsou lidé houževnatí a vytrvalí. Mají dobrý postřeh, snadno rychle chápou a mají pevnou vůli. Skopci velmi rádi vítězí. Tyto vlastnosti je předurčují pro dráhu podnikatelskou či profesionální sportovci.

12. BÝK – Býci milují klid a jistotu, ale dovedou se i plně radovat ze života. Přesto že jsou velmi pohodlní, vynikají mezi ostatními svojí rozhodností, vytrvalostí a pevnou vůlí. Velmi často sou nadáni jako malíři, sochaři a architekti.